Türkçe

Pflanzstelle yani Türkce “Dikimyeri“ olarak adlandirilan yer, bir mobil, interkültürel ve acık bir Sehir Birlik Bahcesidir. Köln- Kalk bölgesinde olan bir alanda, Gönüllü ve ilgisi olan Insanlarla burda sebze dikiyoruz. Tarhılar tasınabilir Mödüllerde. Böylece bahcenin yerle bir bagımlılıgı yoktur ve bunun sayesinde zehir yüklü toprakların oldugu yerlerdede dikim imkanı mevcut. Kira kontratı bittiginde, kolay bir sekilde tasınabiliriz. Bir oto park binasının en üstüne, bir sanayi salonuna yada sehirin daha bir cok sürülmemiş düzeyine.

Bahce, resmi kullanıma sunulmuş ve küçük bostanlardan degisik bir taslaktir. Bu sekil Bahcecilik, Bulusmaya, Paylasmaya, Ögrenmeye ve Birlikte yemek yemeye davet ediyor. Bahceyapim aksiyonlar, Bahce görüşme saatleri ve Bilgi-Kültür teklifler sayesinde farklı Insanları kaplamak üzere, Bahceye aktif bir sekilde dahil ediyoruz. Böylece Aileler uzaga gitmek mecburunuda kalmayarak, cocuklarına Dogayı yakın getriebilirler. Yaslilar ve tekerlekli sandalye kullanan insanlar yüksek Tarhılar sayesinde daha kolayca bahcecilik yapabilirler. Veya Bahcesiz Bahçivanlar, burda bedava hobileri ile zaman gecirebilirler. Yanı sıra Ekolojik bilincli yasam tarzı hakında bilgiler Bahcede saglanmaktadir. Ayrica Ortak Insan ve Kentsel cevre arasinda baglanti saglanmaktadir. Bahce, bunları kücük bir boyutta dogrudan denemeye müsade ediyor.

Biz, yatırım masraflarını teşvik fonlar üzerinden aliyoruz. Bir aynı sekilde tasınabilir olan illerde bir “Bahce Cafe“ si ile serinletici Icecekler, hafif yemekler, ve taze hazırlanmıs yemekler sunmak istiyoruz. Her bir bagis, paradan tuttun esya bagisina kadar olsun Toprak yada bahce isine yardim katkilariolsun herzaman hos görü ile karsılanmakta ve vergiden düsürülebilir (Biz kamu çıkarlarına uygun tanınmış bir Sehir Birlik Bahcesiyiz).